Stowarzyszenie Esteka
Jeden Procent OPP 1%
Ośrodek Hipoterapii EURATUS
Akcja Lato, obozy, kolonie, warsztaty
Fundacja Leonardo
Bezpłatny Miesięcznik Nasze Miasto
Kluby specjalnościowe
Projekt WIO KONIKU -hipoterapia trwający od 1 marca do 31 października został zakończony.
14 października złożyliśmy wniosek do PFRON( Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych) na zajęcia rehabilitacyjne i hipoterapeutyczne dla niepełnosprawnych dzieci i młodzieży z terenu województw podkarpackiego, świętokrzyskiego i lubelskiego dla 48 osób na kwotę 150.000 zł
Informuujemy, że nabór do projektu WIO- KONIKU ZOSTAŁ ZAKOŃCZONY. Szczegóły do uzyskania na stronie internetowej http://esteka.pl, mailem: jszwed@esteka.pl lub telefonicznie +48 509 534 872 w godzinach 10.00 - 14.00 Biuro projektu: Stowarzyszenie ESTEKA ul. 11 Listopada 8a, 39-400 Tarnobrzeg Projekt współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
Od 1 marca 2014 r. Stowarzyszenie ESTEKA rozpoczyna realizację projektu WIO KONIKU - hipoterapia. Projekt jest skierowany do dzieci i młodzieży - osób niepełnosprawnych do 18 roku życia z terenu Powiatu Sandomierskiego i Tarnobrzeskiego oraz Gminy Tarnobrzeg.
ESTEKA pozyskała kwotę 108.000 zł na realizację kolejnego projektu dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Projekt WIO KONIKU - hipoterapia dotyczy wsparcia 40 osób niepełnosprawnych z terenu województwa podkarpackiego i świętokrzyskiego poprzez ich aktywne uczestnictwo w zajęciach hipoterapii i rehabilitacji. Na podstawie diagnozy wstępnej przeprowadzonej przez lekarza specjalistę, psychologa, hipoterapeutę i rehabilitanta opracowane zostaną indywidualne Plany działania dla każdego beneficjenta programu obejmujące zajęcia z hipoterapii i rehabilitacji.
O projekcie Rehabilitacja dzieci i młodzieży poprzez udział w zajęciach ipoterapeutycznych na antenie Radio Leliwa.
Od 1 kwietnia 2013 roku rozpoczęła się realizacja projektu Rehabilitacja dzieci i młodzieży poprzez udział w zajęciach hipoterapeutycznych prowadzonego przez Stowarzyszenie ESTEKA.
       Tarnobrzeski magistrat podzielił 100 tysięcy złotych na dziewięć stowarzyszeń, które zajmują się pomocą społeczną. Dodano: 20 lutego 2013, 12:00 Autor: /gli/  
27 kwietnia br. rozpoczęliśmy zajęcia w ramach projektu Rehabilitacja dzieci i młodzieży poprzez udział w zajęciach hipoterapeutycznych.  
  Zapraszamy do udział w półkolonii konnej zimowej. Organizujemy DWA turnusy po 12 osób na każdym. 
Na pierwszym warsztacie , który jest zrozumienie i dostosować je bardzo użyteczny w odniesieniu do sposobu jest przyjemne w przeszłości.  
Przeszkolenie rodziców dzieci biorących udział w zajęciach z zakresu podstaw rehabilitacji swoich dzieci, a także obsługi koni i wsparcia przy zajęciach z hipoterapii.
Projekt KOPYTO ZA KOPYTEM - spotkanie szkoleniowo-integrujące. W spotkaniu wzięli udział rodzice, rodzice-wolontariusze, niepełnosprawni uczestnicy projektu oraz przedstawiciele ESTEKI.
Bardzo przepraszamy, ale 3 kwietnia tj. Wielki Piatek nasze biuro bedzie nieczynne.Wszystkich zainteresowanych zapraszamy już od wtorku 7 kwietnia od godziny 10.00. Jednocześnie chcę poinformować że składanie formularzy rekrutacyjnych na zajęcia z hipoterapii będzie do 8 kwietnia, czyli do środy. Składamy Wszystkim pogodnych i radosnych Świat Wielkiej Nocy.!!!
Na stronie Portalu Nad Wisłą24 pojawił się materiał filmowy z pierwszych zajęć hipoterapeutycznych.

<< Poprzednia 1 2 3 4 5 na 5 Następna >>

FaniMani

Przekaż swój 1% ESTECE

Darmowy Program PIT
Darmowy PIT online wypełniamy z PITax.pl Łatwe podatki

newsletter

newsletter

Facebook

Twoje wsparcie dla stowarzyszenia Esteka:
darowizna on-line
przekaż 1% podatku
darowizna rzeczowa
zostań wolonatriuszem
[Zamknij okno]